----> AŞK HİKAYESİ SOHBET <---- Şimdi, yeni arkadaşlıklar için Sohbet girişi yapın...
Facebook Messenger Artık Daha Akıllı
Facebook Messenger Artık Daha Akıllı
Bu yazı 7 kez okundu.
1 Mayıs 2018 18:32 tarihinde eklendi

Facebook Messenger uygulaması, aldığı güncelleme ile birlikte arkadaşınızla çektiğiniz fotoğrafları ona göndermeniz gerektiğini hatırlatıyor. Peki, bu sistem nasıl çalışıyor?

Yeni gelen Facebook Messenger güncellemesiyle birlikte renk, ifade simgesi ve takma ad gibi yenilikler bizlere sunulmuştu. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiyi aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Bu güncellemenin asıl büyük özelliklerinden birisi ise Photo Magic özelliği. Eğer arkadaşlarınızla fotoğraflar çekiyor ve sonrasında onlara göndermeyi unutuyorsanız tam size göre bir yenilik.

Facebook’un yüz tanıma teknolojisini kullanan bu özellik, çektiğiniz fotoğrafları, hatta cihazınızda bulunan bütün fotoğrafları tarayarak içinde arkadaşlarınızı buluyor. Kendi veri tabanındaki yüzler ile eşleştirerek onları tanıyor ve size bu fotoğrafları o arkadaşınıza göndermeniz gerektiğini hatırlatıyor.

Messenger, fotoğrafı göndermemiz için uyarıyor

Uygulama bir fotoğraf çektiğinizde hemen tarama gerçekleştirip size bir bildirim olarak kimin içinde olduğunu söyleyebiliyor. Sonrasında ise tek bir tık ile Messenger kullanarak yollamamıza imkan sağlıyor. Tabi bu özelliği kullanmak istemeyenler ayalara girip kapatabiliyor. Hatta başkalarının fotoğraflarında tanınmak istemiyorsanız da buna engel olabiliyorsunuz. Bu özellik bir aydır bazı ülkelerde test ediliyordu.

Ayrıca Messenger’ın aldığı gizli yeniliklerden birisi de konuşma ekranındaki efektler. Yazışma ekranında birisine Santa, Noel ağacı ya da kar ile alakalı bir çıkartma ya da emoji gönderirseniz, ekranda kısa süreli kar yağıyor. Ekvatorun kuzeyinde bulunanlar Android kullanıcıları, ayrıca Chat Heads kullanarak kar küresi efekti görebilecek.

Kaynak: ShiftDelete

Benzer yazılar
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

askhikayesi.net son yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.net
Copyright © 2005 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.net – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, askhikayesi
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.net ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.