----> AŞK HİKAYESİ SOHBET <---- Şimdi, yeni arkadaşlıklar için Sohbet girişi yapın...
Seni Nasıl Özledim Bir Bilsen
Seni Nasıl Özledim Bir Bilsen
Bu yazı 3 kez okundu.
30 Nisan 2018 00:01 tarihinde eklendi

Gider ayak yine yazıyorum.. Buraya değil sadece sanki bu yazdıklarımı tüm dünya ve  Sen okuyacakmışsın gibi.. Aslında bir tek burda yazıyorum. Bir tek ben kalemim,  defterim, klavyem biliyor. Ama ben öyle hissetmiyorum Sanki Sen okuyorsun sanki  sana ulaşıyor yazdıklarım..
 Seni Nasıl Özledim Bir Bilsen…

Seni nasıl özlüyorum bir bilsen.. Her ne olduysa oldu, hatırlamıyorum bile.. Ben   ümidimi hiç kesmedim ki.. Ümitsiz yaşayamaz zaten insan.. Belki de bu yaşama sebebim.. Bu ümit… Yaşama nedenim belki..
Her ne şekilde olursa olsun, haber almak Senden , nasıl güzel bilemezsin.. Varlığını bilmek, Özlemek, nefesini hissetmek ne güzel..

Ben Seni hiç kaybetmedim ki…
Sesin hep kulaklarımda, Nefesin hep nefesimdeydi.. Varlığın mı? Onu sorma lütfen.. O benimle hiç olmadı! Hiç barışmadı Benliğimle.. Seni hiç kaybetmedim içimde, hep içimde yaşadın… Hep yıldızlara baktım , sordum .Göremediğim zamanlarda gökyüzüne yazdım seni, uyurken rüyama ve müzik dinlerken ruhuma yazdım mecazi de değil .

Sen Benim için ne kadar farklısın bilemezsin…
Bilmedin de.. Hani olur ya insana.. Bir şeyin kokusunu alırsın ve hissedersin.. Ya da içinde bir hiç olur.. yine hissedersin.. Birisi gelicek dersin gelir.. Bir şey olucak dersin olur..
Ahh Sevdalım, nerdesin? Ben Seni hep hissettim ama gelmedin.. Hissettim Seni.. Yoksa hislerimde mi oyun yaptılar bana? Onlardamıkandırdılar Beni? Yook bu kadar olmaz.. Hisler yalan söylemez.. Gözler gibi.. Senin gözlerinde yalan söylemedi.. Biliyorum! Gelmesende biliyorum.. Hissediyorum.. Bana söylediklerin yalan olsa bile gözlerin yalan değildi..

Şimdi Ben yeni bir günü bekliyorum…
Gün her gün geliyor ama Ben Senden birşeyler görmek, duymak, hissetmek için bekliyorum.. Bir bilsen nasıl muhtacım.. Sen gibi kimse olamaz ki.. Sen gibi kimse bana bakamazki..
Ve en önemlisi Ben gibi kimse hissedemez.. Senden başkasına bunları hissedemem ki.. Bunları bana hangi yürek yaşatacak? Hangi yalancı yürekler? Hangi Aşık yürekler? Hiç biri yaşatamaz.. Senin dışında her şey yalan! Bir tek Gerçek Sensin… Senin yüreğin…

Yüreğini özledim… Seni özledim...
Nasıl özledim bir bilsen? Şimdi söyle bana gelicek misin?
Beklemekten sıkılmadım yanlış anlama! Beklerim bir ömür beklerim..
Seni özledim… Yüreğini özledim…

Alıntı

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

askhikayesi.net son yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.net
Copyright © 2005 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.net – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, askhikayesi
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.net ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.